Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce uskutečněné

Akce uskutečněné

Mikulovský dvojhrb 26.2.2011

Po dlouhé době netrénování jsme se vydali s Lakkyšákem na dvojzkoušky, které jsme pořádali(jumpingdogs společně s agility Camaro). Rozhodčí pan Glabazňa nás vůbec nešetřil. Když jsem viděla běhy A1 tak jsem myslela, že se spletl a bylo to pro A3, ale ono nic. Po odběhání obou jedničkových zkoušek žačal stavět parkur nový. Děs běs první zkouška bez ohodnocení( snad 2-3 chyby a odmítnutí). Druhá zkouška, které jsem se tak bála nakonec 3.místo ovšem s chybou:-(. A nakonec jsme doběhli jen my s Lakkym obě zkoušky takže součet 1.místo.

    

Neoficiálky v Dubňanech Podzimní bláznovství 23.10.2010

Jednou se náš klub rozhodl podílet na pořádání neoficiálek, na kterých jsme nemohli chybět. Záčínalo se hrou(tuneliádou) což Lakkyšáka absolutně nebaví takže 10 místečko z 19 medíků:-/. Jumping 5.místo ze 7 a agility s jednou chybičkou 3.místo taktéž ze 7 čokliků v součtu jsme se umístili na 3 místě. Myslím, že závody byly hodně vydařené.

                   

Oficiální závody -Speciáů MA a SA ve Šlapanicích 10.10.2010

Po roku jsem se zase jednou rozhodla a vyrazila s Lakkyškem na oficiálky a to do Šlapanic, jelikož jsem tam ještě nikdy nebyla a hodně lidí si Šlapanické závody chválili. Nás první strart v kategorii MA2 nedopadl vcelku nejhůř. Jumping 6.místo z 24 medíků bohužel nás navštívily i trestné body 2,25 postupová rychlost 3,49. Běh mohl být rychlejší, ale nějak jsem si netroufla Lakkyšáka vysílat a skoro všechno co šlo tak jsem běžela na ruku:-(. Agility disk:-( bych se nejradši vyliskala. Běželi jsme si nejhůř pro 4 místo, protože kromě 3 týmů se všichni vydiskali, jenomže ouhle paní rozhodčí mi vběhla do cesty u kladiny takže jsem musela poslední 2 překážky běžet z druhé strany což me hodně vyvedlo z míry a tak místo do tunýlku(předposlední překážky) jsem Lakkyho vtlačila ńa skočku, no hold stane se, ale strašně mě to mrzelo.Zkouška MA2 5.místo ze 13 trestné body 5,09 a postupová rychlost jen 3,13 i tak sme dostali malou pozornost a vydali se na cestu k domovu. Byla jsem ráda, že si Lakkyš odpustil očůrávání tunelů jako na našem cvičáku.

Oficiální závody agility - Skok za skokem II. - Prostějov  1.8.2009

Zase jsme vyrazili jednou na oficky do Prostějova kde jsme potkali kamarády:) Barču se Sofi a Evču se Zairou.  Open-mohlo být umístění, kdybych nevrazila do slalomu:-D auau takou ránu jsem dlouho nedostala:-D takže DISK:-D. Jumping bez chyby 9.místo a zkouška 3.místo. Takže jsme si odvezli medajličku a bouli:-D.

Oficiální závody agility - Intercanis Agility - 28.6.2009

Taaaak už je to nějaká doba:-) co jsem byla s Lakkyšákem v Brně na závodech a moc si to nepamatuju:) takže stručně: agility:5(super, bez chyby), jumping:10(bez chyby), zkouška:2.místo:-D

2X ZKOUŠKY V PROSTĚJOVĚ

V sobotu 13.6. jsem byla nucena se vzbudit už 4:30 abych byla s Lakkyšákem v 5:10 na nádraží v Břeclavi. Přesto jsem to zvládla a přijela na nádraží kde čekali další agiliťáci se kterýma jsem nasedla do vlaku a jela až do Prostějova. Na cvičák vzdálený 3 km od nádraží to bylo prupovídek. Po dlouho očekávéném příchodu na cvičák jsme se zaprezentovali a šli běhat to byla fuška :o) Lakkyšák se hooodně snažil byl rychlý a moooc šikoný. První zkoušku jsme měli bez chyby aj jsme se umístili na 2.místě. Při druhé zkoušce Lakky zhodil tyčku od skočky, ale přesto jsme měli VÝBORNOU a 2.místo. Po doběhání všech agiliťáků z Valtic jsme se šli okoupat do potoka a jeli zase domů. Takže suuuuper den.

Fotky a video dodám

OFICIÁLNÍ ZÁVODY VELIKONOČNÍ BERÁNEK TŘEBÍČ 13.4.2009

Na Velikonoční pondělí jsem byla přinucena vstávat ve 4hodiny ráno:( abysme stihli přejímku na našich prvních ofi závodech:) na které jsem se hoodně těšila,ale zároveň i bála:). Kolem 7 hodiny jsme byli v Třebíči a prohlíželi si stadion na kterém se konaly závody. Jako první se běhala zkouška Lakky zaběhl krásný čistý běh a měli jsme hned 1.místo. Jumping byl velice složitý na naučení:) samé točky apod...%) skončili jsme 16 v openu se Lakkymu ani trochu nechtělo ani mé nestálé povzbuzování vůbec nemělo cenu tak sjem to trochu vzdala a měli jsme odmítnutí a 2 chyby a nějaké trestné body za čas takže DISK:(. Jinak super první oficky:).

NEOFICIÁLNÍ ZÁVODY VALTICE 11.4.2009

V sobotu jsme vyrazili na náš cvičák na neoficiálky, které se zahajovaly hrou ve dvojicích s Kevem jsem byla se Staňou a Bellou 1místo a lakky a Radkem Austem a Bodym také 1.místo. Dále se pokračovalo jumpingem Lakky 1.místo Kevin 4.místo. A open Lakky 1.místo Kevin 4.místo. Součet mi s Lakkym dopadl suprově 1.místo a s Kevem 4.místo. Skoku mohutnosti jsem se zúčastnila jen s Lakkym vyskákal 3.místo. Závody se velice povedly:).

       

PŘEDVELIKONOČNÍ VÝPRASK 4.4.2009 HODONÍN

V sobotu jsem po půl roce vyrazila s Lakkyšákem a tentokrát i Kevinem na neoficialky do Hodonína. Lakkymu jsem hooodně věřila tak jsme se přihlásili do kateorie nejtěžší( ve které jsme neměli co dělat) závodníci a s Kevem jak jinak než do začátečníků. První běh jsem absolvovala s Kevem a to jumping ve kterém jsme obdželi krásné  3.MÍSTO.  Potom následoval jumping s Lakkyškem čistý běh,ale trochu pomalý:( a ejhle bylo z toho 4.MÍSTO. V open jsem z Kevem obdržela zase krásné 3.MÍSTO:). A s Lakkym v open 2.MÍSTO zase čistý a celkem i rychlý běh. Se souču mi moji hafani vyhráli Kevin 3.MÍSTO a Lakky 2.MÍSTO:). Parkury hlavně pro začátečníky byly opravdu jednoduché. Odjížděla jsem jak ježíšek:). Tentokrát se ale slunko zbláznilo domů jsem přijela spálená, utahaná a špinavá. Byly to super závody:). Doufám, že se mi jak s Kevem tak i s Lakkym bude takhle dobře dařit i nadále:).

FOTKY:http://kishas.rajce.idnes.cz/4.4.2009_-_agility_Hodonin/, http://muskacz.rajce.idnes.cz/Predvelikonocni_vyprask/#album, http://krupinka.rajce.idnes.cz/neoficialni_zavody_-_Hodonin_4.4.2009/

                   

VIDEO: Zbyytek dodám:)

 

INTENZIVKA 14.3.2009 VALTICE

Tentokrát prozměnu v sobotu se ve Valticích konala intenzivka pod vedením Martiny Konečné. Oproti minule bylo krásné počasí svítilo slunko a nebyl sníh. Lakkyho jsem si nechala v přepravce a šla se dívat na parkur a Lakky neváhal a z v přepravce vyhlodal díru a hezky si za mnou přiběhl parchantík jeden. Intenzivku jsem si s Lakkyšákem užila jako minule. A dokonce jsem i něco nafotila a natočila.

FOTKY: http://lakky-art.rajce.idnes.cz/intenzivka_14.3.2009/

VIDEO:

INTENZIVKA 22.2.2009 VALTICE

V neděli 22.února se u nás na cvičáku konala intenzivka s Martinou Konečnou. Moc jsem neváhala a přihlásila se. Což jsem udělala dobře. Martina mi hodně poradila což moc děkuji. Byla dosti veliká zima,a le Marťa to na sobě vůbec nedala znát:) všichni se snažili nějak zahřát,ale bohužel v klubovně se netopilo tak jsmese zahřívali pitím čajíku:). Celý den rychle utekl v dobré společnosti to vždycky utíká rychle:). Už se moc s Lakkym těšíme na březen kdy bude další intenzivka na kterou jsme přihlášeni:).

      

na videu jsou jedny z prvních běhu Lakkyšák pořád čuchal moc se mu nechtělo:(

NZ 20.9.2008 HODONÍN

20. září jsme pořádali spolu s hodonínským klubem neoficielní závody. V naší skupině byli jen 2 spoupeři takže jsem počítala, že umístění určitě přivezem, ale udělala jsem velkou chybu a to takovou, že jsem Lakkyho nechala zavřeného v kotci a jen jsem ho chodila venčit a pak jen na parkur. Jakmile Lakky viděl cizí pesany chtěl se seznamovat a utekl mi ze startu, ale ještě nepřekonal první překážku tak jsme šli znova. Začínalo se OPEN Lakky mě moc nevnímal díval se jen kam by mohl zdrhnout atd.. a ještě k tomu udělal bobana na parkuru takže byl DISK. Jakmile jsme vyběhli v jumpingu tak jsme překonali asi 5 překážek, ale pak jsme museli startovat znova, protože byly jen jedny stopky a nestihli nám to stopovat. Tenhle běh nebyl celkem složitý, ale Lakkyšovi se jako vždy víc líbil tunel než skočka a tak trochu tam strčil hlavu takže jsem myslela, že je to DISK, ale žeprý nebyl takže už jsem se tak nesnažila doběhnout bez chyby a na poslední překážce jsme se DISKLI

 

FOTKY: http://lakky-art.rajce.idnes.cz/zavody_hodonin/

NZ 9.8.2008 ČEBÍN

9. srpna jsme vyrazili do Čebína jeli jsme jako vždy vlakem jakmile jsme přijeli tak jsme ještě šli 2 km na cvičák docela fuška. Rozhodčí pan Carlo Magnoli nám vysvětlil pravidla a začínalo se hrou. Byl postavný parkur a za každou určitou překážku byl určitý počet bodů skončili jsme na 6 místě. Dále byl open, který mi přišel celkem složitý, ale zvládli jsme to na 1 a taky z toho bylo 2 místo. Následovala přestávka na oběd a dále se pokračovala v jumpingu, který mi přišel lehký a získali jsme 5 místo. Na vyhlášení součtu jsem nevěřila svým uším získali jsme 2 místo. Prostě se nám tenhle závod povedl na 100%.

FOTKY: http://lakky-art.rajce.idnes.cz/Cebin_9.8._trei_tretina/ , http://lakky-art.rajce.idnes.cz/Cebin_9.8._druha_tretina/ , http://lakky-art.rajce.idnes.cz/Cebin_9.8_prvni_tretina/

 

 

 

 

NZ 27.7.2008 BLANSKO

 

To jsme se zase jednou rozhodli, že pojedem se Staňou, Bárou a Denčou. Začínalo se hrou dostali jsme obrovského plyšového dalmatina a s tím pod paží jsme měli běžet parkur jenom rovinku, která se skládala ze 3 skoček slalomu a tunelu. Někteří pesani by plyšáka nejraději roztrhali a jiní se ho zase báli Lakkymu naštěstí nevadil:). Pak následoval open kde jsme se diskli:( a potom jumping o peníze, ve kterém jsme skončili 10 takže nic moc,ale alespoň jsme byli o zkušenost bohatší.

FOTKY: http://lakky-art.rajce.idnes.cz/Neoficielni_zavody_Blansko_27.7.2008/

      

 

NZ 6.4.2008 BRNO

Na naše první závody jsme vyrazili do brna společně se Simčou a Sindy, Denčou a Aronem, Bárou a Dennym, Staňou a Belou a doprovod bez pesana Ewča. Vůbec jsem neměla tušení jak závody probíhají agility jsme cvičili něco kolem 2 měsíce. Jakmile jsme přijeli šli jsme se zaprezentovat chvíli jsme čekali až začali závody. Závody se nekonaly na kynologickém cvičišti, ale na písčité koňské jízdárně. Byli to trochu netradiční závody neprobíhala hra, jumping, ani vlastně open, ale běhalo se v párech podle zřejmě rozlosování. Vůbec jsem to zpočátku nechápala, ale až jsem viděla běhat pár párů tak jsem to pochopila. Byl vlasně postavený parkur zrcadlově. První soupeř byla křížená bordera (vypadala jako čistokrevná), která agility dělala už rok a tenhle duel jsme vyhráli. Byla jsem na Lakkyho dost pyšná, protože to byl úspěch porazit takového soupeře a ještě jsme párový běh nikdy nezkoušeli byla to naše premiéra. V druhém běhu jsme měli Bučkovic Dastyho předpokládala jsem, že tenhle běh taky vyhrajem, ale Dasty vběhl dřív do tunelu a LAKKYŠ  byl jentleman tak počkal až si Dasty pěkně vyběhl z tunelu, takže jsme doběli až po nich,ale jen o chviličku, ale byla jsem spokojena, že mě Lakky vnímal i když se kolem něho proháněl jiný hafák.

TOPlist